1.5KE150A
DigiKeyn tuotenumero
5789-1.5KE150A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE150A
Kuvaus
TVS DIODE 128.00VWM 207.0VC DO20
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
207V Puristusliitin 7,2A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
207V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
7,2A
Sarja
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Irtotavara
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
128V
Pakkaus / kotelo
DO-201AE, Aksiaalinen
Jännite - läpilyönti (min)
143V