1.5KE150A | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 1.5KE150A |
Kuvaus | TVS DIODE 128VWM 265VC DO201 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 265V Puristusliitin 38A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 1.5KE150A -mallit |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 38A (8/20µs) |
Valm. | Teho - pulssin huippu 1500W (1,5kW) |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Vanhentunut | Kapasitanssi taajuudella 850pF @ 1MHz |
Tyyppi Zener | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Yksisuuntaiset kanavat 1 | Pakkaus / kotelo DO-201AA, DO-27, Aksiaalinen |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 128V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - läpilyönti (min) 143V | Päätuotenumero |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 265V |