RHC2512JT100R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 18 078
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Suora
TE Connectivity Passive Product
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Varastossa: 72
100 Ohms ±5% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
RHC2512JT100R
DigiKeyn tuotenumero
RHC2512JT100R-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RHC2512JT100R
Kuvaus
RES 100 OHM 5% 2W 2512
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RHC2512JT100R -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,126" lev. (6,30mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)