RMCP2512FT100R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 18 078
Tekniset tiedot
Suora
TE Connectivity Passive Product
Varastossa: 17 313
Tekniset tiedot
Parannus
Bourns Inc.
Varastossa: 72
Samankaltainen
Bourns Inc.
100 Ohms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
RMCP2512FT100R
DigiKeyn tuotenumero
RMCP2512FT100R-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RMCP2512FT100R
Kuvaus
RES 100 OHM 1% 2W 2512
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RMCP2512FT100R -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,126" lev. (6,30mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,75mm)