CRM2512AFX-1000ELF
DigiKeyn tuotenumero
CRM2512AFX-1000ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CRM2512AFX-1000ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRM2512AFX-1000ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRM2512AFX-1000ELF
Kuvaus
RES 100 OHM 1% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRM2512AFX-1000ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,122" lev. (6,30mm x 3,10mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)