3521100RFT
DigiKeyn tuotenumero
A116008TR-ND - Rullattu teippi (TR)
A116008CT-ND - Cut Tape (CT)
A116008DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3521100RFT
Kuvaus
RES SMD 100 OHM 1% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
3521100RFT -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,126" lev. (6,30mm x 3,20mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)