CRM2512-FX-1000ELF
DigiKeyn tuotenumero
CRM2512-FX-1000ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CRM2512-FX-1000ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRM2512-FX-1000ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRM2512-FX-1000ELF
Kuvaus
RES SMD 100 OHM 1% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Virran tunnistus Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRM2512-FX-1000ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,122" lev. (6,30mm x 3,10mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)