CRGH2512J100R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CRGH2512J100R |
Kuvaus | RES 100 OHM 5% 2W 2512 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 Ohms ±5% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CRGH2512J100R -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200 |
Valm. | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 2512 (6332 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,252" pit. x 0,126" lev. (6,40mm x 3,20mm) |