LXM32SD30N4
DigiKeyn tuotenumero
4008-LXM32SD30N4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXM32SD30N4
Kuvaus
LXM32 SERCOS 30A RMS PEAK 3PH 48
Tarkka kuvaus
Servo AC 200 – 480VAC Syöttö 30A 200 – 480V kuormitus
Kategoria
Jännite - kuorma
200 – 480V
Lähtövirta
30A
Sarja
Wattiluku - kuorma
5.6 kW
Syöttöjännite
200 – 480VAC
Rajapinta
Modbus TCP, RS-485
Toimintalämpötila
0°C – 50°C