BMH1401P01A1A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BMH1401P01A1A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMH1401P01A1A
Kuvaus
MOTOR 140MM IP54 NOKEY ENC SINGL
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 4000 RPM 2,4kW 480VAC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BMH1401P01A1A -mallit
Kategoria
RPM
4000 RPM
Valmistaja
Schneider Electric
Vääntömomentti - nimellinen (oz-in / mNm)
1090 / 7700
Sarja
Teho - nimellinen
2,4kW
Pakkaustapa
Kotelo
Koko/mitat
Neliö - 5,512" x 5,512" (140,00mm x 140,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Halkaisija - akseli
0,945" (24,00mm)
Tyyppi
AC-moottori
Pituus - akseli ja laakeri
1,969" (50,00mm)
Aihealue
Servomoottori
Kiinnitysaukkojen väli
5,118" (130,00mm)
Jännite – nimellinen
480VAC