LXM32MD12N4
DigiKeyn tuotenumero
4008-LXM32MD12N4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXM32MD12N4
Kuvaus
LXM32 MODULAR 12A RMS PEAK 3PH 4
Tarkka kuvaus
Servo AC 200 – 480VAC Syöttö 12A 200 – 480V kuormitus
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LXM32MD12N4 -mallit
Kategoria
Jännite - kuorma
200 – 480V
Lähtövirta
12A
Sarja
Wattiluku - kuorma
1.6 kW
Syöttöjännite
200 – 480VAC
Rajapinta
CAN, EtherCAT, Modbus TCP, RS-485
Toimintalämpötila
0°C – 50°C