BMH1003P01A1A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BMH1003P01A1A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMH1003P01A1A
Kuvaus
MOTOR 100MM IP54 NOKEY ENC SINGL
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 6000 RPM 2,7kW 480VAC
EDA/CAD-mallit
BMH1003P01A1A -mallit
Kategoria
RPM
6000 RPM
878 / 6200
Sarja
Teho - nimellinen
2,7kW
Koko/mitat
Neliö - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Halkaisija - akseli
0,750" (19,05mm)
Pituus - akseli ja laakeri
1,570" (39,88mm)
Kiinnitysaukkojen väli
3,740" (95,00mm)
Jännite – nimellinen
480VAC