LXM32AD72N4
DigiKeyn tuotenumero
4008-LXM32AD72N4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LXM32AD72N4
Kuvaus
LXM32A CAN RJ45 72A RMS PEAK 3PH
Tarkka kuvaus
Servo AC 200 – 480VAC Syöttö 72A 200 – 480V kuormitus
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LXM32AD72N4 -mallit
Kategoria
Jännite - kuorma
200 – 480V
Lähtövirta
72A
Sarja
Wattiluku - kuorma
13 kW
Syöttöjännite
200 – 480VAC
Rajapinta
CAN, Modbus TCP, RS-485
Toimintalämpötila
0°C – 50°C