BMH0701P01A2A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BMH0701P01A2A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMH0701P01A2A
Kuvaus
MOTOR 70MM IP54 NOKEY ENC SINGLE
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 8000 RPM 700W 480VAC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BMH0701P01A2A -mallit
Kategoria
RPM
8000 RPM
Valmistaja
Schneider Electric
Vääntömomentti - nimellinen (oz-in / mNm)
184 / 1 300
Sarja
Teho - nimellinen
700W
Pakkaustapa
Kotelo
Koko/mitat
Square - 2.760" x 2.760" (70.10mm x 70.10mm)
Osan tila
Aktiivinen
Halkaisija - akseli
0,430" (10,92mm)
Tyyppi
AC-moottori
Pituus - akseli ja laakeri
0,910" (23,11mm)
Aihealue
Servomoottori
Kiinnitysaukkojen väli
2,360" (59,94mm)
Jännite – nimellinen
480VAC