BMH1401P01A2A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BMH1401P01A2A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMH1401P01A2A
Kuvaus
MOTOR 140MM IP54 NOKEY ENC SINGL
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 4000 RPM 2,4kW 480VAC
EDA/CAD-mallit
BMH1401P01A2A -mallit
Kategoria
RPM
4000 RPM
Teho - nimellinen
2,4kW
Koko/mitat
Neliö - 5,512" x 5,512" (140,00mm x 140,00mm)
Halkaisija - akseli
0,945" (24,00mm)
Pituus - akseli ja laakeri
1,969" (50,00mm)
Kiinnitysaukkojen väli
5,118" (130,00mm)
Jännite – nimellinen
480VAC