CDZVT2R7.5B
DigiKeyn tuotenumero
CDZVT2R7.5BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CDZVT2R7.5BCT-ND - Cut Tape (CT)
CDZVT2R7.5BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDZVT2R7.5B
Kuvaus
DIODE ZENER 7.5V 100MW VMN2M
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 7.5 V 100 mW Kiinnitys pintaan VMN2M (SOD-923)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CDZVT2R7.5B -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 nA @ 4 V
Sarja
Toimintalämpötila
150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Valmistajan laitepakkaus
VMN2M (SOD-923)
Teho - maksimi
100 mW