CDZVT2R3.6B
DigiKeyn tuotenumero
CDZVT2R3.6BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CDZVT2R3.6BCT-ND - Cut Tape (CT)
CDZVT2R3.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDZVT2R3.6B
Kuvaus
DIODE ZENER 3.6V 100MW VMN2M
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.6 V 100 mW Kiinnitys pintaan VMN2M (SOD-923)
EDA/CAD-mallit
CDZVT2R3.6B -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 1 V
Sarja
Toimintalämpötila
150°C
Teho - maksimi
100 mW