CDZVT2R2.7B
DigiKeyn tuotenumero
CDZVT2R2.7BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CDZVT2R2.7BCT-ND - Cut Tape (CT)
CDZVT2R2.7BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDZVT2R2.7B
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 100MW VMN2M
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 2.7 V 100 mW Kiinnitys pintaan VMN2M (SOD-923)
EDA/CAD-mallit
CDZVT2R2.7B -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
110 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 1 V
Sarja
Toimintalämpötila
150°C
Teho - maksimi
100 mW