CDZVT2R9.1B
DigiKeyn tuotenumero
CDZVT2R9.1BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CDZVT2R9.1BCT-ND - Cut Tape (CT)
CDZVT2R9.1BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDZVT2R9.1B
Kuvaus
DIODE ZENER 9.1V 100MW VMN2M
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 9.1 V 100 mW Kiinnitys pintaan VMN2M (SOD-923)
EDA/CAD-mallit
CDZVT2R9.1B -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 nA @ 6 V
Sarja
Toimintalämpötila
150°C
Teho - maksimi
100 mW