CDZVT2R4.3B
DigiKeyn tuotenumero
CDZVT2R4.3BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CDZVT2R4.3BCT-ND - Cut Tape (CT)
CDZVT2R4.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDZVT2R4.3B
Kuvaus
DIODE ZENER 4.3V 100MW VMN2M
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 4.3 V 100 mW Kiinnitys pintaan VMN2M (SOD-923)
EDA/CAD-mallit
CDZVT2R4.3B -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1 V
Sarja
Toimintalämpötila
150°C
Teho - maksimi
100 mW