CDZVT2R6.2B
DigiKeyn tuotenumero
CDZVT2R6.2BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CDZVT2R6.2BCT-ND - Cut Tape (CT)
CDZVT2R6.2BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDZVT2R6.2B
Kuvaus
DIODE ZENER 6.2V 100MW VMN2M
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 6.2 V 100 mW Kiinnitys pintaan VMN2M (SOD-923)
EDA/CAD-mallit
CDZVT2R6.2B -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
60 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 3 V
Sarja
Toimintalämpötila
150°C
Teho - maksimi
100 mW