NFM18CC223R1C3D
DigiKeyn tuotenumero
490-6966-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-6966-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6966-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFM18CC223R1C3D
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0603
Tarkka kuvaus
0.022 µF Läpisyöttökondensaattorit 16V 1 A 50mOhm 0603 (1608 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
EDA/CAD-mallit
NFM18CC223R1C3D -mallit
Kategoria
Virta
1 A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Kapasitanssi
0.022 µF
Korkeus (maks.)
0,028" (0,70mm)
Toleranssi
±20%
Päätuotenumero
Jännite – nimellinen
16V