NFM18CC102R1C3D
DigiKeyn tuotenumero
490-6962-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-6962-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6962-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFM18CC102R1C3D
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 16V 0603
Tarkka kuvaus
1000 pF Läpisyöttökondensaattorit 16V 600 mA 300mOhm 0603 (1608 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
EDA/CAD-mallit
NFM18CC102R1C3D -mallit
Kategoria
Virta
600 mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
300mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Kapasitanssi
1000 pF
Korkeus (maks.)
0,028" (0,70mm)
Toleranssi
±20%
Päätuotenumero
Jännite – nimellinen
16V