NANOASMDCH050F/24-2
DigiKeyn tuotenumero
18-NANOASMDCH050F/24-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-NANOASMDCH050F/24-2CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NANOASMDCH050F/24-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 24V 500MA 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 24V 500 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
200 mOhms
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
1.6 Ohms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Tyyppi
Polymeerinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - maksimi
24V
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), kovera
Virta - pito (Ih) (maks.)
500 mA
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,062" lev. (3,20mm x 1,58mm)
Virta - laukaisu (It)
2.5 A
Paksuus (maks.)
0,045" (1,14mm)
Virta - maks.
20 A