NFM18CC101R1C3D
DigiKeyn tuotenumero
490-6961-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-6961-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6961-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFM18CC101R1C3D
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 100PF 20% 16V 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 pF Läpisyöttökondensaattorit 16V 500 mA 300mOhm 0603 (1608 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NFM18CC101R1C3D -mallit
Kategoria
Virta
500 mA
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
300mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tyyppi
Läpisyöttö
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Kapasitanssi
100 pF
Korkeus (maks.)
0,028" (0,70mm)
Toleranssi
±20%
Päätuotenumero
Jännite – nimellinen
16V