BLM15GA750SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-5199-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5199-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5199-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM15GA750SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 75 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
75 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 200mA 1,3Ohm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLM15GA750SN1D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
200mA
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,3Ohm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,022" lev. (1,00mm x 0,55mm)
Impedanssi taajuudella
75 Ohms @ 100 MHz