BLM15GG471SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-5198-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5198-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5198-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM15GG471SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 200mA 1,3Ohm
EDA/CAD-mallit
BLM15GG471SN1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,3Ohm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,022" lev. (1,00mm x 0,55mm)
Impedanssi taajuudella
470 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
200mA