DST8100S-A
DigiKeyn tuotenumero
F10095TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F10095CT-ND - Cut Tape (CT)
F10095DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DST8100S-A
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO277B
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 8A Kiinnitys pintaan TO-277B
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
70 µA @ 100 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
542pF @ 5V, 1MHz
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
8A
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
680 mV @ 8 A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)