FSV12100V
DigiKeyn tuotenumero
FSV12100VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
FSV12100VCT-ND - Cut Tape (CT)
FSV12100VDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSV12100V
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO2773
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 12A Kiinnitys pintaan TO-277-3
EDA/CAD-mallit
FSV12100V -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
27.33 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 100 V
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
1124pF @ 4V, 1MHz
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
12A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
670 mV @ 12 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)