QFSS-026-04.25-L-D-PC4
DigiKeyn tuotenumero
SAM11568-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QFSS-026-04.25-L-D-PC4
Kuvaus
CONN RCPT 52POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60 (52 + 8 teho) Napainen liitin Vastake, Keskinauhan koskettimet Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
QFSS-026-04.25-L-D-PC4 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Samtec Inc.
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Maadoitusväylä (taso), Tehonastat (8), Suojattu
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
10,0µin (0,25µm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Keskinauhan koskettimet
Pinoamiskorkeus liitettynä
11mm
Napojen lukumäärä
60 (52 + 8 teho)
Korkeus kortin yläpuolella
0,278" (7,06mm)
Jako
0,025" (0,64mm)