FSV12100V | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | FSV12100V |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO2773 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 100 V 12A Kiinnitys pintaan TO-277-3 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | FSV12100V -mallit |
Kategoria | Käänteinen elpymisaika (trr) 27.33 ns |
Valm. | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 100 µA @ 100 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Kapasitanssi @ Vr, F 1124pF @ 4V, 1MHz |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Teknologia | Pakkaus / kotelo |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 100 V | Valmistajan laitepakkaus TO-277-3 |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 12A | Toimintalämpötila - liitos -55°C – 150°C |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 670 mV @ 12 A | Päätuotenumero |
Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |