FSV10100V
DigiKeyn tuotenumero
FSV10100VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
FSV10100VCT-ND - Cut Tape (CT)
FSV10100VDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSV10100V
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO2773
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 10A Kiinnitys pintaan TO-277-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FSV10100V -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
22.94 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
60 µA @ 100 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
796pF @ 4V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-277-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
670 mV @ 10 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)