FSV15100V | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | FSV15100V |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO2773 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 100 V 15A Kiinnitys pintaan TO-277-3 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | FSV15100V -mallit |
Kategoria | Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |
Valm. | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 80 µA @ 100 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Teknologia | Valmistajan laitepakkaus TO-277-3 |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 100 V | Toimintalämpötila - liitos -55°C – 150°C |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 15A | Päätuotenumero |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 660 mV @ 15 A |