DFLS1200-7 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | DFLS1200-7 |
Kuvaus | DIODE SCHOTTK 200V 1A POWERDI123 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 200 V 1A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 123 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |
Valm. | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 2 µA @ 200 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Kapasitanssi @ Vr, F 23pF @ 5V, 1MHz |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Teknologia | Pakkaus / kotelo |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 200 V | Valmistajan laitepakkaus PowerDI™ 123 |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 1A | Toimintalämpötila - liitos -65°C – 175°C |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 850 mV @ 1 A | Päätuotenumero |