SZMMSZ10T3G
DigiKeyn tuotenumero
488-SZMMSZ10T3GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-SZMMSZ10T3GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-SZMMSZ10T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZMMSZ10T3G
Kuvaus
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 10 V 500 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
EDA/CAD-mallit
SZMMSZ10T3G -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
500 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
20 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 nA @ 7 V