SZMMSZ10T1
DigiKeyn tuotenumero
2156-SZMMSZ10T1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZMMSZ10T1
Kuvaus
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 10 V 500 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 nA @ 7 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 20 mA
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±5%
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teho - maksimi
500 mW
Pakkaus / kotelo
Impedanssi (maks.) (Zzt)
20 Ohms