C0603C331K2RALTU on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KEMET
Varastossa: 20 779
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 6 213
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Suora
Knowles Syfer
Parannus
Knowles Syfer
Samankaltainen
TDK
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
330 pF ±10% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
C0603C331K2RALTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0603C331K2RALTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0603C331K2RALTU
Kuvaus
CAP CER 330PF 200V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C0603C331K2RALTU -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)