CC0603KRX7RABB331
DigiKeyn tuotenumero
13-CC0603KRX7RABB331TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-CC0603KRX7RABB331CT-ND - Cut Tape (CT)
13-CC0603KRX7RABB331DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0603KRX7RABB331
Kuvaus
CAP 0603 200V 330 PF X7R
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 pF ±10% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)