C0603T331K2RALTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0603T331K2RALTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0603T331K2RALTU
Kuvaus
CAP CER 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 pF ±10% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C0603T331K2RALTU -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
COTS
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)