C0603X331K2RACTU | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | C0603X331K2RACTU |
Kuvaus | CAP CER 330PF 200V X7R 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 330 pF ±10% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | C0603X331K2RACTU -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Valm. | Ominaisuudet Pehmeä terminointi |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranssi ±10% | Paksuus (maks.) 0,034" (0,87mm) |