GRM188R72D331KW07D
DigiKeyn tuotenumero
GRM188R72D331KW07D-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM188R72D331KW07D
Kuvaus
CAP CER 330PF 200V X7R 0603
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 pF ±10% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GRM188R72D331KW07D -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)