IXYH30N450HV
DigiKeyn tuotenumero
IXYH30N450HV-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXYH30N450HV
Kuvaus
IGBT PT 4500V 60A TO-247HV
Valmistajan vakio toimitusaika
75 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IGBT PT 4500 V 60 A 430 W Läpivientiaukko TO-247HV
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IXYH30N450HV -mallit
Kategoria
Teho - maksimi
430 W
Valmistaja
IXYS
Tulon tyyppi
Standardi
Sarja
Hilan varaus
88 nC
Pakkaustapa
Putki
Testitila
960V, 30A, 10Ohm, 15V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
IGBT-tyyppi
PT
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
4500 V
Pakkaus / kotelo
TO-247-3-muunnos
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
60 A
Valmistajan laitepakkaus
TO-247HV
Virta - kollektorin pulssi (Icm)
200 A
Päätuotenumero
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
3,9V @ 15V, 30A