IXYF30N450
DigiKeyn tuotenumero
IXYF30N450-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXYF30N450
Kuvaus
IGBT 4500V 23A ISOPLUS I4-PAC
Valmistajan vakio toimitusaika
75 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IGBT 4500 V 23 A 230 W Läpivientiaukko ISOPLUS i4-PAC™
Kategoria
Tulon tyyppi
Standardi
Valmistaja
IXYS
Hilan varaus
88 nC
Sarja
Td (päällä / pois päältä) @ 25°C
38ns/168ns
Pakkaustapa
Putki
Testitila
960V, 30A, 15Ohm, 15V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
4500 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
23 A
Pakkaus / kotelo
ISOPLUSi5-PAK™
Virta - kollektorin pulssi (Icm)
190 A
Valmistajan laitepakkaus
ISOPLUS i4-PAC™
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
3,9V @ 15V, 30A
Päätuotenumero
Teho - maksimi
230 W