IXYT30N450HV
DigiKeyn tuotenumero
IXYT30N450HV-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXYT30N450HV
Kuvaus
IGBT 4500V 60A TO-268HV
Valmistajan vakio toimitusaika
75 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IGBT 4500 V 60 A 430 W Kiinnitys pintaan TO-268HV (IXYT)
Kategoria
Tulon tyyppi
Standardi
Valmistaja
IXYS
Hilan varaus
88 nC
Sarja
Td (päällä / pois päältä) @ 25°C
38ns/168ns
Pakkaustapa
Putki
Testitila
960V, 30A, 10Ohm, 15V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
4500 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
60 A
Pakkaus / kotelo
TO-268-3, D3PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-268AA
Virta - kollektorin pulssi (Icm)
200 A
Valmistajan laitepakkaus
TO-268HV (IXYT)
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
3,9V @ 15V, 30A
Päätuotenumero
Teho - maksimi
430 W