IXYX40N450HV
DigiKeyn tuotenumero
IXYX40N450HV-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXYX40N450HV
Kuvaus
IGBT 4500V 95A TO-247PLUS-HV
Valmistajan vakio toimitusaika
75 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IGBT 4500 V 95 A 660 W Läpivientiaukko TO-247PLUS-HV
Hilan varaus
170 nC
Sarja
Td (päällä / pois päältä) @ 25°C
36ns/110ns
Testitila
960V, 40A, 2Ohm, 15V
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
4500 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
95 A
Pakkaus / kotelo
TO-247-3-muunnos
Virta - kollektorin pulssi (Icm)
350 A
Valmistajan laitepakkaus
TO-247PLUS-HV
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
3,9V @ 15V, 40A
Päätuotenumero
Teho - maksimi
660 W