IPTC017N12NM6ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPTC017N12NM6ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IPTC017N12NM6ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPTC017N12NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPTC017N12NM6ATMA1
Kuvaus
OPTIMOS 6 POWER-TRANSISTOR,120V
Valmistajan vakio toimitusaika
48 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 120 V 32A (Ta), 331A (Tc) 3,8W (Ta), 395W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-HDSOP-16-U01
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,6V @ 275µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
141 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
11000 pF @ 60 V
Tehohäviö (maks.)
3,8W (Ta), 395W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
120 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-HDSOP-16-U01
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
8V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,7mOhm @ 150A, 10V