IPTC014N10NM5ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPTC014N10NM5ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IPTC014N10NM5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPTC014N10NM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPTC014N10NM5ATMA1
Kuvaus
OPTIMOS 5 POWER MOSFET
Valmistajan vakio toimitusaika
48 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 37A (Ta), 365A (Tc) 3,8W (Ta), 375W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-HDSOP-16-2
EDA/CAD-mallit
IPTC014N10NM5ATMA1 -mallit
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,4mOhm @ 150A, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,8V @ 280µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
211 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
16000 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
3,8W (Ta), 375W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-HDSOP-16-2
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V