IPTC025N15NM6ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPTC025N15NM6ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IPTC025N15NM6ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPTC025N15NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPTC025N15NM6ATMA1
Kuvaus
TRENCH >=100V
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 150 V 26A (Ta), 264A (Tc) 3,8W (Ta), 395W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-HDSOP-16-2
EDA/CAD-mallit
IPTC025N15NM6ATMA1 -mallit
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2,4mOhm @ 120A, 15V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 275µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
137 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
9800 pF @ 75 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
3,8W (Ta), 395W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
150 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-HDSOP-16-2
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
8V, 15V