IPT017N10NF2SATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPT017N10NF2SATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IPT017N10NF2SATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPT017N10NF2SATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPT017N10NF2SATMA1
Kuvaus
MOSFET
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 33A (Ta), 294A (Tc) 3,8W (Ta), 300W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-HSOF-8-10
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPT017N10NF2SATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,8V @ 216µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
195 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
9300 pF @ 50 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
3,8W (Ta), 300W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-HSOF-8-10
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,75mOhm @ 150A, 10V