CD15FD101FO3F
DigiKeyn tuotenumero
338-2634-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD15FD101FO3F
Kuvaus
CAP MICA 100PF 1% 500V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Mica
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
100 pF
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,461" pit. x 0,181" lev. (11,70mm x 4,60mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,358" (9,10mm)